نمایشگاه های آینده

گزارش های تصویری

نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن در اصفهان برپا می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن در اصفهان برپا می‌شود

آخرین محصولات مرتبط با مبلمان خانگی، سرویس خواب، کالای خواب و دکوراسیون در ششمین نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن اصفهان به نمایش گذاشته می‌شوند.
به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای ۹ تا ۱۲ مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد و جدیدترین محصولات مرتبط با دکوراسیون و مبلمان منزل را به نمایش می‌گذارد.
در این نمایشگاه، ۱۱۰ مشارکت کننده از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، خرم‌آباد، خراسان رضوی، فارس، قم، مرکزی، اردبیل و قزوین محصولات خود را در حدود پنج هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش گذاشته‌اند.
در ششمین نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن اصفهان برندهای مطرحی همچون ژولک، خوش‌نشین، تشک فالومو، چوبینه، مایهور، GM، لیدر وود، ویکو، پاپیروس، تشک رویال و خانه مدرن حضور دارند.
افزایش مشارکت‌کنندگان از سایر استان‌های کشور به جز اصفهان و افزایش مشارکت‌ تولیدکنندگان داخلی از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال است که سبب ایجاد تنوع و نوآوری‌های بیشتر در فضای نمایشگاهی اختصاص یافته شده است.
در این نمایشگاه انواع تخت، کمد، مبلمان و سرویس خواب عرضه می‌شود و همچنین مجموعه‌های مربوط به دکوراسیون داخلی و آموزش معماری در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه، طی روزهای ۹ تا ۱۲ مردادماه و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ به محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

تصاویر مرتبط

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر